Gruaja bën check up në Tiranë, kur shkon në Itali i ikën mendja nga përgjigja e mjekëve

6127
0

Ish kryeministri Sali Berisha ka postuar denoncimin e nje qytetari i cili ka thene se nena e kusheririt te tij pas kontrollit shendetesor ne Tirane kishte dale me tumor, e pas analizave ne Itali, rezultoi se cdo gje ishte ne rregull.

Statusi:

Edvini dhe ndrikull Nushi mbushin xhepat me Check-upin, kurse qytetaret ndeshkohen me diagnoza fallco!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

“Mirembrama i nderuar z.Berisha ju kontaktoj per nje shqetesim shume te madh pak dite me pare me njofton kusherini im se Nena e tij ose nusja axhes tim pas chekapit (kechapit) qe kishte bere ne shqiperi kishte dale ne gjendje shume te keqe me disa tumore ne mushkeri ne veshka dhe me thene te drejten u shqetesuam pa mase dhe menjehere e sollem ne Itali ku dhe jetojme dhe i perseritem te gjitha analizat si dhe vizita tek specialistet dhe cdo gje ishte per bukuri e ne rregull por per nje momemt frika ishte e madhe cfar behet atje me keto chekapat Po i fusin tmerrin njerezve shqetesimi im eshte mir ne qe kemi mundesi ti kontrollojme jashte Po Ata te shkreten qe nuk e kane kete mundesi cfar ju ndodh ju lutemi ngrijeni kete shqetesim te madh ne publik pasi shpresa jone e veteme jeni ju.me respekt B. Dragusha nuk me intereson anonimiteti dhe ju lutemi nese mundeni me dergoni numrin tuaj te Tel.”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.