Gent Zenelaj-Veliajt: E kam ditur gjithmonë që je hajdut, skuth, por edhe…

730
0

Aktori dhe moderatori Gentjan Zenelaj ka reaguar ashpër ndaj heqjes së gërmave të Teatrit Kombëtar duke e bërë atë gati për t’u prishur.

Në lidhje me këtë veprim, Zenelaj përmes një statusi në Facebook, thotë se përgjegjës është Veliaj.

“E kam ditur gjithmonë që hajdut…e kam ditur gjithmonë qe je skuth…e kam ditur gjithmonë që je gënjeshtar…por qënke edhe burrec….Me këtë gjest nuk me trishtove fare…thjesht jam i qetë..jam i qetë sepse isha i bindur që je ky që je… O BURREC….nuk e bëjnë gërmat Teatrin Kombëtar ….Ps; u bëre njësoj me ata që vjedhin kapakë pusetash ???? (me fal se vura emojin e gabuar …) go????yourself “, shkruan Zenelaj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.