Gazetarja Mirela Milori largohet papritur nga televizioni i njohur. Mesohet arsyeja

1805
0

Gazetarja e mirenjohur Mirela Milori ka njoftuar ne profiln e saj ne facebook per largimin nga televizioni ABC news. Kjo tashme ka konfirmuar zerat qe flisnin se aja tashme eshte pjese e Tv Klan.

Ne postimin e saj gazetarja shkruan:

Miq! Në vazhdim të interesimit tuaj, po ju konfirmoj që jam larguar nga ABC News. Vitet e punës në këtë ekran, do të mbeten të çmuara dhe me shumë vlerë në karrierën time. Faleminderit të gjithë bashkëpunëtorëve të mi në këtë televizion, ftesa për kafe mbetet e hapur. Miqësisht M”, shkruan ajo.

Keshtu mësohet se tani aj do ti dedikohet emisionit te saj në Tv Klan, Historia Ime

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.