Gazetarja e njohur merr propozimin per martese live tek ‘Rudina’ dhe emocionohet

499
0

Gazetarja e njohur Fabiola Hoxhaj pasditen e sotme ka marre propozimin per martese ne studion e Rudines ne Tv Klan nga partneri i saj.

Ata prej 3 vitesh e kanë bere zyrtare lidhjen e tyre, por Fabiolës ende nuk i kishte ardhur asnjë propozim për martesë deri në momentin që Indriti e kam marrë atë të vallëzoje mes studios së Rudinës dhe është ulur në gjunjë me një unazë në dorë

Gazetarja eshte emocionuar pasi nuk e priste nje surprize te tille

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.