Gazetari i njohur deklaratë bombë: Një skandal i madh do të shpërthejë, ja kush fshihet pas aleancës së Bijëve të k…

469
0

Gazetari i njohur Basir Çollaku paralajmëroi sot në studion e lajmeve të Syri.net, se një tjetër skandal i madh pritet ti shpërthejë në dorë kryeministrit Edi Rama gjatë këtyre ditëve, i cili do të jetë edhe më i madh se ai i Tahirit.

Sipas tij Rama nuk ka frikë nga Tahiri, Gjiknuri dhe ministrat e tij, por ka frikë nga pisllëqet në të cilat ai është përfshirë, ku fshihen edhe kompani ndërkombëtare.

Çollaku tha se pas aleancës së ‘Bijëve të k…’, fshihen Rama dhe gjithë ministrat e tij të përfolur për korrupsion dhe krim.

‘Pritet një skandal edhe më i madh se ai i Tahirit. Pse është trembur kryeministri ka hallin e Tahirit, Gjiknirit, Ahmetajt? As që do t’ia dijë fare. Por këta njerëz kanë vjedhur edhe me partnerët. Pas energjisë fshihen kompani ruse. Shpresa e shqiptarëve është se SHBA ka vënë dorë mbi maskarenjtë e këtij vendi dhe janë ata që po punojnë më shumë se shqiptarët për Shqipërinë’, tha Çollaku

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.