E rralle në Itali, bie breshëri sa një top golfi (FOTO)

5
0

Reshje të dendura breshëri kanë përfshirë ditën e sotme Bologna të Italisë.

Reshjet e breshërit kanë nisur paraditen e sotme dhe kanë zgjatur për disa minuta duke dëmtuar kështu jo vetëm të mbjellat dhe vreshtarinë e fermerëve, por edhe drutë frutorë.

Siç shihet  dhe në foton e mëposhtme breshëri ka madhësinë e një topi golfi dhe ndaj dëmet dëme të shumta.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.