Fluturimet nga Rinasi, shtohen destinacionet per diten e neserme, njoftimi i fundit i TIA-s

766
0

Tirana International Airport ka njoftuar fluturimet e konfirmuara për ditën e martë

Fluturimet e konfirmuara date 23.06.2020⠀⠀
⠀⠀
✈Air Albania – Tiranë – Romë dhe kthim
✈Air Albania – Tiranë – Bolonja dhe kthim
✈Wizz Air – Tiranë – Vjenë dhe kthim
✈Wizz Air – Tiranë – Verona dhe kthim
✈Wizz Air – Tiranë – Bergamo dhe kthim
✈Wizz Air – Tiranë – Luton dhe kthim
✈Air Albania – Tiranë – Milano dhe kthim
✈Wizz Air – Tiranë – Budapest dhe kthim
✈Albawings – Tiranë – Pisa dhe kthim
✈Belavia – Tiranë – Minsk dhe kthim
✈Tui Fly – Tiranë – Bruksel dhe kthim
✈Wizz Air – Tiranë – Pisa dhe kthim

⠀⠀
Ju lutemi pasagjerëve të kontaktojnë kompanitë ajrore përpara çdo udhëtimi. Atyre që udhëtojnë, të respektojnë protokollet e higjenës. Maskat janë të detyrueshme.⠀⠀
⠀⠀
Ndërkohë, nisjet nga Shqipëria janë ende të kufizuara për personat që nuk janë të pajisur me leje qëndrimi apo pasaportë për destinacionet EU.⠀⠀
⠀⠀
Lejohen të udhëtojnë vetëm rezidentët në Bashkimin Europian dhe nënshtetasit EU.⠀⠀⠀
⠀⠀
Ju faleminderit për bashkëpunimin!
⠀⠀
Tirana International Airport⠀⠀

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.