Fjolla Morina habit me deklaraten para gjykates: Disa kohë më parë..

313
0

Këngëtarja Fjolla Morina, ka pranuar në policinë e Kukësit se gjithcka qe u deklarua nje dite me pare ne media i përkisnin asaj.

Materialet jane gjetur në çantën e saj, dhe gjatë marrjes në pyetje, kengetarja, ka treguar se a rma i përket asaj dhe se e kishte harruar në çantë.

“Unë i ndërroj shpesh çantat dhe a rmën e kisha vënë disa kohë më parë, pikërisht në çantë. E kam haruar aty, dhe sot e mora çantën pa ditur që ishte ende aty brenda dhe udhëtova drejt Shqipërisë” – tha këngëtarja.

Pritet që ditën e hënë ose të martën, gjykata e Kukësit, të zhvillojë seancën gjyqësore për caktimin e masës së sigurisë ndaj tre të ndaluarve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.