Finalja ne Tirane, jepni nje dhome me qira dhe fitoni qindra euro, ja si ta shfrytezoni kete mundesi te arte

3
0

Skuadra italiane e Romes më 25 maj do të përballet me Feyenoordin në finalen e Conference League, në stadiumin “Air Albania” në Tiranë.

Pritet nje numer i madh tifozesh nga te dy ekipet gje qe ka cuar ne nje bum prenotimesh ne kryeqytet si neper hotel ashtu dhe ne platformat online si Airbnb.

Pas nje vezhgimi te bere se fundmi vihet re nje rritje stratosferike e cmimit te apartamenteve te mbetura ende te disponuesheme, cmime qe variojne nga 300 deri ne 1 mije euro.

Mjafton te hapni nje llogari ketu ne kete link tek Airbnb dhe te postoni njoftimin tuaj. Mund te publikoni nje dhome ose nje apartament, sipas deshires, te hidhni disa foto, vendndodhjen tuaj dhe te prisni prenotimin online.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.