Fifi konfirmon publikisht lidhjen me ish bashkeshortin e modeles shqiptare

2
0

Dje në rrjet qarkulluan lajme se Fifi është në një lidhje dashurie me ish-bashkëshortin e Adrola Dushit, Adis Patushin.(Lexo këtu) Ky lajm është konfirmuar nga vetë Fifi mbrëmjen e djeshme.

Adisi ka qenë i pranishëm në një koncert të këngëtares. Dyshja nuk i kanë kursyer përkëdheljet si dhe kanë shkëmbyer puthje në publik, duke vulosur lidhjen e tyre.

Videot e këtij momenti janë bërë virale dhe janë shpërndarë nga shumë fansa të Fifit që kanë qenë dëshmitarë të dashurisë së tyre.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.