Fenomen i cuditshem në Greqi, ja cfare thone ekspertet

460
0

Një fenomen jo i zakonte ka ndodhur ditën e djeshme në qiellin e Larisës në Greqi.

Papritur në qiell u formuan një “tufë” resh që të ngjallnin frikë.

Mediat greke e filmuan dhe e publikuan menjëherë këtë fenomen spektakolar.

Sipas ekspertëve, këto re të çuditshme janë zakonisht paralajmëruese të shtrëngatave të afërta ose shfaqen pas një stuhie.

Ato përbëhen nga rryma të ftohta dhe shtrihen në distanca shumë të mëdha.

Më poshtë pamjet: