“Femrat t’u mu ngjit si merimangë, lekt me një anë”/ VIDEO që po thyen rrjetin, plas “gallata” ne rrjet me Bashën

211
0

Një video që po qarkullon në rrjet dhe ka për subjekt ironie Lulzim Bashën po thyen rrjetin pak orë pasi u publikua nga një faqe memeje në rrjetin social Tik-Tok, sepse përdoren imazhe të ish-kryetarit të PD me tekstin e këngës dhe kjo ka sjellë hiralitet.

Autorët e kësaj video-je kanë zgjedhur këngën hit për momentin e kenduar nga një djalë i vogël dhe po përdoret nga shumë persona per video ne Tik-Tok. VIDEO

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.