Fansat shtangen, ‘Gladiatori’ nuk njihet dot më (Foto)

263
0

Ai ka qenë prej kohësh i famshëm prej rolit të tij ‘Gladiatori’, film që u luajt në vitin 2000.

Por të martën, yllin australian, Russell Crowe, është fotografuar teksa pinte një cigare dhe është pothuajse i paidentifikueshëm nga fansat.

Russell, i cili njihet nga fansat si Rusty – mbante një këmishë blu të zbehtë, e cila ishte spërkatur me gjak të rremë. Aktori shoqërohej nga stafi i tij dhe dukej i relaksuar në shesh-xhirim.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.