Familja fatkeqe Preka preket nga një tjetër tragjedi, pëson infarkt…

805
0

Familja Preka ne keto ore po perballet me tragjedi e momente te veshtira!

Ndersa do te percjelle ne banesen e fundit edhe vajzen 9-vjeçare, krah babait, vellait dhe motres qe u varrosen nje dite me pare, ato duhet te mendojne tashme jo vetem per gruan e aksidentuar ne spital, por edhe kryefamiljarin 68-vjeçar qe ka pesuar te dytin infarkt!

Lajmin e zi qe i ka mberritur ne familje, duke humbur djalin dhe nipin e mbesat, zemra te moshuarit si ka perballuar dot dhe ka marre dy goditje te renda te njepasnjeshme. Dhe situata e tij shendetesore mbetet delikate ne keto momente te veshtira. /ShkodraNews