“Faleminderit USA!”, reagimi i Eduard Selamit reagon pas futjes së Sali Berishës në LISTËN E ZEZË nga SHBA:

410
0

Ish-kryetari i PD, Eduard Selami ka reaguar pas vendimit të DASH për shpalljen “non-grata” të Sali Berishës dhe familjarëve të tij.

Selami falenderon SHBA për këtë vendim, dhe thotë se ky është fillimi i fundit të korrupsionit dhe pandëshkueshmërisë së lartë dhe të gjatë në vendin tonë.

“Fillimi i fundit të korrupsionit dhe pandëshkimit të lartë dhe të gjatë në Shqipëri. Faleminderit USA”, deklaron Selami.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.