Ermali tregon momentet e vështira të aksidentit: Vetëm përqafoja djalin dhe qaja

573
0

Ermal Mamaqi, mbrëmë në emisionin më të ri të TV Klan, “Në Kurthin e Piter Pan”, i ka prekur të gjithë teksa ka kujtuar aksidentin e ndodhur dy vite më parë në Ferizaj.

“I dola përpara një rrethrrotullimi, makina ime u bë gjysmë. Kur shkova në shtëpi, aty e kuptova çfarë kisha rrezikuar. Takova djalin, e mora në krahë dhe fillova të qaja. Djali më shihte”, tregoi Ermali.