Erion Isai nis fushatën alla “lali Eri’: Ja çfarë bën ai..

1275
0

Aktori i “Portokallisë” Erion Isai, e ka nisur vrullshëm fushatën për bashkinë e Ersekës ku kandidon nën siglën e Rilindjes.

Ai duket se ka përvetësuar stilin e fushatës së Veliajt gjatë viteve të fundit duke u shkrirë me banorët e zonës edhe pse vërehet një kontrast i frikshëm mes stilit të jetesës së tyre dhe vetë Isait.

Ai ka publikuar në Facebook disa foto ku spikat njëra duke shkërmoqur misrin me një të moshuar.

Erioni ndoshta nuk e di se për çfarë bëhet fjalë në fakt, megjithatë fushata ia do të sillet kështu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.