Epike/ Aktori Jul Deda tallet keq me Edi Ramën, ‘nuk me plas …’

544
0

Aktori Julian Deda, përmes një video mesazhi të postuar në rrjetet sociale, është tallur keqaz me Kryeministrin Rama.

Aktori i njohur ka vënë në lojë të ashtuquajturin komunikim të Kryeministrin me qytetarët, dhe përgjigja që jep në fund është epike.

Shiko videon:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.