Eni Çobani shfaqet ne Top Channel dhe bën një premtim: “Jam përpara një vendimi..”

383
0

Do vazhdoj palestren për të bërë një trup të mirë (Video)
On Oct 27, 2018

Eni Çobani është një nga personat më të përfolur në showbizin shqiptar. Ajo publikon shumë herë foto në rrjetet sociale,ku ndan me ndjekësit momente të ndryshme nga përditshmëria e saj. Shumë herë juristja është gjykuar për format trupore, por Eni është shprehur se nuk i intereson aspak mendimi i të tjerëve.

Mirëpo së fundmi ajo ka marrë një vendim. E ftuar në “Pop Culture”, juristja u shpreh se do të futet në palestër dhe për të bërë një trup më të mirë.

“Edhe palestër kam provuar. Jam përpara një vendimi për t’u futur sërish. Kam lënë orare e të gjitha, por kam marrë një premtim me vete, që këtë vit do e bëj. Fit ndoshta nuk bëhem, por një trup më i mirë,”- ka thënë Eni Çobani.