Emigranti shqiptar vjen nga Anglia, por sapo zbret në aeroport humb toruan me atë që i ndodh

2053
0

Një emigrant e ka pësuar sapo ka zbritur në aeroportin e Rinasit, duke u kthyer në atdhe, në mënyrën më të keqe të mundshme.

A.M., 52 vjeç, banues në Angli, ka mbërritur në aeroportin e Rinasit.

Por në momentin që do kryente procedurat rutinë, ai ka mbetur i shokuar, pasi nuk po gjente dokumentet dhe as portofolin.

52-vjeçari ka bërë direkt denoncim në komisariatin e Rinasit, duke thënë se i ka humbur portofoli me një sasi vlere monetare dhe dokumentet personale.

Ai ka hedhur dyshime se mund t’ia kenë vjedhur, ndërkohë që lidhur me këtë ngjarje, materialet iu referuan Prokurorisë së Krujës për vlerësim

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.