Eliminohet nga “The Voice”, konkurenti hedh kitarën me forcë drejt trajnerëve

484
0

Zhgënjimi tek të eliminuarit nga “The Voice” shpesh herë është mjaft i madh.

Aq sa dikush mund të humbasë toruan dhe të bëjë veprime të pahijshme.

Një skenë e shëmtuar ka ndodhur në versionin italian të “The Voice”. Një konkurent i quajtur Saverio Martucci nuk u përzgjodh nga juria.

Ai shpërtheu në ofendime kur tha se “Këtu është një M**”.

Por nuk mbaron me kaq. Konkurenti i eliminuar hodhi me forcë drejt anëtarëve të jurisë një kitarë.

Gjithçka është e filmuar dhe videoja u përhap me shpejtësi në mediat online

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.