Efektivi i RENEA-s bie në greminë, helikopter niset nga Tirana për shpëtimin e tij. Ja gjëndja e tij

333
0

Një efektiv i forcave të RENEA-s ra në greminë nga një lartësi e madhe dhe është e vështirë nxjerrja e tij.

Mësohet se të dyja këmbët i janë dëmtuar.

Forcat e policisë së shtetit dhe atyre RENEA janë nisur drejt vendngjarjes, ndërkohë që u nis edhe një helicopter nga Tirana.

Ngjarja ndodhi në Malin e Zorgjit, në kodrat përmbi Theth, një zonë shumë e rrezikshme dhe e thepisur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.