Edi Rama publikon pamjet mbresëlënëse dhe jep lajmin e madh për gjithë shqiptarët (VIDEO)

427
0

Kreu i qeverise Edi Rama ka publikuar disa pamje nga ndërtimi i rrugëve në zonat veriore të vendit. Mes të tjerash, Rama premton se së shpejti do të nisë hapja e kantierit të Milot – Thumanë – Tiranë që vazhdon me Rrogozhinën e deri në bypassin e Fierit.

Video-Mesazhi i Ramës:

MIRËMËNGJES dhe me këto ndërtime e rindërtime të tjera të rrugëve të lëna rrugëve në Veriun e Shqipërisë, ku së shpejti nisim me hapjen e kantierit të madh Milot – Thumanë – Tiranë që vazhdon me Rrogozhinën e deri në bypassin e Fierit, si edhe pak më pas me Milot – Muriqanin, ju uroj një ditë të mbarë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.