E vërteta e ndarjes me bashkëshortin? Rudina Hajdari flet për herë të parë: është e vështirë të jemi bashkë

145
0

Rudina Hajdari është shumë e reezervuar përsa i përket jetës familjare, por mbrëmjen e sotme ajo ka sqaruar “të vërtetën e ndarjes” me bashkëshortin e saj.

Në një intervistë në “Ora News”, ish-deputetja e Kuvendit të Shqipërisë u shpreh se ai jeton bashkë me vajzën e tyre në Amerikë dhe ndaj nuk mund të jenë bashkë gjatë gjithë kohës, por nuk ka dhënë më shumë detaje.

Pyetje: Ke lënë të kuptohet që ka patur një shkëputje mes teje dhe babait të vajzës tënde. Si është e vërteta?

Rudina Hajdari: E vërteta është që ai është 12 orë larg. Jeton në Amerikë, dhe është e vështirë të jemi bashkë gjatë gjithë kohës.