E rëndë! 3 qen sulmojnë dhe hanë të gjallë një grua

487
0

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Selanik ku një grua është sulmuar për vdekjë nga qen.

Ngjarja e rëndë ndodhi teksa ajp ndodhej në oborrin e shtëpisë së saj.

Tre qen arritën të hidheshin nga shtëpia ngjitur ku jetonin dhe u gjendën përballë 50-vjeçares. Ndërkohë që pronari i qenve që jetonte në vendin fqinj u arrestua dhe deklaron se është i shokuar.

Ai pritet t’i përshkruajë ngjarjet nga këndvështrimi i tij, ndërkohë që komuniteti lokal në Neochorouda, Selanik, është i irrituar.