E pranon publikisht, Rudina Dembacaj divorcohet pas 3 vitesh martesë, flet për jetën e re

1806
0

Rudina Dembacaj prej disa muajsh ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave pas zërave se ajo është ndarë nga bashkëshorti. Aktorja asnjëhere nuk ka sqaruar këtë teme por ka pranuar vetem qe ajo ndihet e lumtur per momentin.

E ftuar sot në emisionin “Wake up” të Top Channel, aktorja e ka pranuar për herë të parë ndarjen nga bashkëshorti.

Rudina tha se ajo dhe bashkëshorti i saj, Aleks janë në proces divorcimi dhe kanë hapur një padi që në muajin qershor.

“Kemi hapur një padi që në qershor. Po është e vërtetë dhe ne jemi në proces divorci. Unë dhe Aleksi kemi një mrekulli që quhet Viktoria, por është e vërtetë që po divorcohemi”, është shprehur Rudina Dembacaj.

Edhe pse ka qene nje divorc me marreveshje, fatkeqësisht ndarja nuk eshte e thjeshte për asnje familje por unë jam perpjekur ta ngarkoj veten me punë për ta kaluar këtë moment

Çifit ka 3 vitesh martesë dhe janë prindër të një vajze, Viktorias.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.