E papritur/ Një ministër dhe dy zv. ministra shqiptare japin dorëheqjen e menjëhershme nga qeveria

135
0

Dy lëvizje të rëndësishme janë bërë diten e sotme në qeverinë e Maqedoninë e Veriut.

Nga Qeveria konfirmohet se ministri i Bujqësisë, Arjanit Hoxha dhe zëvendës ministri i Kulturës, Sedat Sulejmani si dhe ai i Arsimit dhe Shkencës, Arafat Shabani tashmë kanë deponuar dorëheqjet e tyre në Qeveri.

Nga ekzekutivi thonë se dorëheqjet janë depozituar pasditen e sotme.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.