E njihni djalin e vogël ne foto? Sot është një personazh i famshëm në Shqipëri

297
0

Shumë prej nesh bëhen nostalgjikë dhe shpeshherë ndajnë foto nga fëmijëria me ndjekësit e tyre duke treguar se si ata dukeshin .

Së fundmi të njëjtën gjë ka bërë dhe producenti i njohur Turjan Hysko, i cili shumë shpejt do bëhet prind së bashku me moderatoren Orinda Huta.

Ai ka publikuar një foto bardh e zi kur ishte një fëmijë dhe ka shkruar Hysko në mbishkrimin e fotos VIZIONAR.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.