E mbani mend Chuck Norris, shikoni si duket aktori sot ne moshen 83 vjecare..

44485
0

Ai eshte nje legjende, nje aktor mjaft i dashur per publikun para disa vitesh i njohur per filmat e tij kryesisht ne zhanerin aksion. Por shikoni si ka ndryshuar dhe si duket ai sot