E kthejnë majmunin në pyll, por kafsha bën diçka prekëse

583
0

Doktorët e kthyen një shimpanze në natyrë pas rehabilitimit të qëndrueshëm, por nuk menduan se do të ndodhte kjo.

Videoja e publikuar në Facebook, tregon momentin kur doktorët e kthejnë në natyrë shimpanzenë e rehabilituar.

Pasi del nga kafazi, shimpanzeja kthehet dhe i përqafon ata.

Kjo video eshte shikuar më shumë se 50 milionë herë në Facebook.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.