E kishte mbajtur të fshehtë, Arbana Osmani tregon për herë të parë fytyrën e të birit

394
0

Një prej moderatoreve më të njohura të ekranit shqiptar, Arbana Osmani, është munduar gjithmonë ta mbajë larg syrit të mediave jetën e saj private dhe të birin 3-vjeçar, Jonin.

Rrallëherë ajo ka ndarë me ndjekësit foto të vogëlushit, ku ai shfaqej i kthyer me kurriz, pasi Arbana preferonte të mos ja tregonte fytyrën. Mirëpo siç e shohim, ditën e sotme moderatorja ka ndërruar mendje.

Ajo ka lëvizur jashtë Shqipërisë për të kaluar një fundjavë të qetë me të birin dhe për herë të parë moderatorja ka treguar më shumë se zakonisht nga portreti i tij, të cilin e ka fotografuar teksa shikon kafshët në kopshtin zoologjik që kishin vizituar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.