E fundit/ Babai i Mateos ben dëshmine rrën qethëse, ndersa nena e tij.. (Video)

394
0

Diten e sotme familjaret dhe te afermit e Mateos jane mbledhur para hyrjes se Gjykates se Fierit ku nuk kane munguar edhe perplasjet me forcat e rendit.

Nje qytetar flet i perlotur ne kete video

Nderkohe Nëna e Mateos shfaqet ne kete video e shkatërruar mes lotëve mban kokën me dorë

Ne nje tjeter video ajo kerkon denimin maksimal

Babai i Mateos ne nje interviste

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.