E fundit/Aksidentohet gazetari Alfred Lela, mjeti që po udhëtonte bie nga disa metra lartësi

18
0

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Munellë të Gjegjanit në Pukë, ku një automjet ka dalë nga rruga dhe ka rënë nga disa metra lartësi.

Në automjet mësohet se ishte gazetari Alfred Lela dhe dy alpinistë, njëri prej të cilëve rezultonte i zhdukur, por më pas është gjetur. Ndërkohë, bëhet me dije se gazetari dhe personat e tjerë ndodhen në gjendje të mirë shëndetësore.

Në vendngjarje kanë mbërritur policia dhe ambulanca.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.