E dashuruar me biznesmenin turk, Genta Ismajli jep lajmin e bukur: Se shpejti..

860
0

Këngëtarja e njohur Genta Ismajli, po jeton historinë e saj më të bukur të dashurisë me biznesmenin turk Hysen Usta. Çifti së fundmi ka dhënë një intervistë ekskluzive për “Prive”, ku kanë zbuluar si janë njohur dhe planet e së ardhmes.

Genta tregoi se ajo dhe Usta janë parë në një restorant dhe ishte dashuri me shikim të parë. Këngëtarja u shpreh se i pëlqen shumë fakti që partneri ia shpreh dashurinë publikisht dhe tregoi unazën me të cilën Usta i ka propozuar për martesë.

Gjatë intervistës, Genta dha edhe lajmin e bukur se mendon të bëhet nënë. “Definitivisht dua të bëhem nënë. Jam duke menduar të bëhem nënë, është ndër dëshirat e mia më të mëdha”, tha Genta.

Ndërsa Usta kishte mësuar pak shqip dhe ia shprehu dashurinë Gentës duke i thënë “Të dua shumë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.