Dy vajzat “me fat” në Tiranë gjejnë pakon me 5 iPhone 13, por i ndodh e papritura

4
0

Këto janë pamjet e një vjedhje të një qese me 5 telefona iPhone 13 Pro Max në Tiranë.

Siç duket nga këto video të dërguara në rubrikën Tvklan.al, telefonët i kanë rënë një djali me motorr dhe dyshohet t’ia kenë marr këto gocat siç i shihni në video.

Pronari i telefonëve ka nisur këto video dhe kërkon që t’ia kthejnë mbrapsht.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.