Dy tërmete njeri pas tjeterit godasin Italinë

345
0

Dy tërmete të njëpasnjëshme kanë goditur pasditen e së hënës veriun e Italisë.

Tërmetet kanë qenë të forcës 4 dhe 3.3 ballë.

Epiqendra e tërmetit ka qenë 69 kilometra nga Torino.

Aktualisht nuk raportohet për lëndime në njerëz apo dëme materiale

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.