Duke u dridhur nga i ftohti, shpëtohet çifti që kaloi natën në çatinë e shtëpisë

30
0

Reshjet intensive të shiut në Vlorë dhe Fier kanë bërë që disa banesa të përmbyten dhe nëpërmjet ushtrisë të evakuohen familjet.

Një video e cila po bënë xhiron e rrjeteti ditën e sotme janë dy të moshuar të cilët kaluan gjithë natën mbi çatinë e banesës së tyre.

Teksa çifti ka arritur të identifikohet dhe të shpëtohet më pas nga grupet operacionale, për mediat ka folur zonja.

Teksa dridhej nga i ftohti dhe me qenin në krah, zonja ka dhënë një prononcim të shkurtër për mediat.

“Nuk na ka njoftuar fare asnjë,”-tha ajo, teksa I referohej përmbytjeve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.