Duke pirë cigare, pamje nga dita e parë e “arrest shtëpie” e Saimir Tahirit

745
0

Ditën e djeshme ish-ministri Saimir Tahiri mori dënimin “arrest shtëpie” nga Gjykata e Krimeve të Rënda.

Ditën e sotme e cila shënon dhe ditën e para të dënimit “arrest shtëpie” Saimir Tahiri duket mjaft i qetë.

Ai është fotografuar sot në banesën e tij tek “Kodra e Diellit” në ballkonin e ndërtesës.

Siç mund t’a shihni nga fotoja e Report Tv ai shihet në ballkon duke pirë cigare dhe duke shqyrtuar disa dokumenta.