Draghi e komplimenton për italishten që flet, Rama befason me pergjigjen

3
0

Gjatë konferencës së përbashkët për shtyp Kryeminstri Edi Rama edhe dhe homologu i tij italian kanë shkëmbyer batuta mes tyre.

Në nisje të fjalës së tij Draghi ka komplimentuar, kryeministrin Rama për italishten perfekte që flet. Në këtë situatë nk ka munguar edhe përgjigja e Edi Ramës i cili është shprehur se për këtë gjë I detyrohet gjyshes së tij.

Diskutimi:

Draghi: Urime për italishten perfektë.

Rama: Më duhet të falënderoj gjyshen time.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.