Do shkriheni së qeshuri! Kjo është “dashnorja” e re e Edi Ramës (FOTO)

2781
0

Ish-kryeministri Berisha ka risjellë një histori rozë të Ramës, me një punonjëse të Ambasadës greke në Tiranë, e cila është e njohur në rrethin e gazetarëve.

Gruaja e cila u dashurua me Ramën, sipas Berishës, shoqërohej me një pjesë të gazetarëve të asaj kohe, dhe kishte ndjenja të forta për Ramën.

Nuk kishte si të ndodhte ndryshe, ku në rrjet kanë “zbuluar” një tjetër të dashur të Ramës: Lulzim Bashën.

Ky i fundit prej dy vitesh, akuzohet për një “marrëdhënie” me Ramën, që pas marrëveshjes së 17 majit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.