Do qeshni me lot/ Kush eshte deputeti qe e shkriu se qeshuri sallën e parlamentit

418
0

Deputeti i Lushnjes Sajmir Korreshi duke analizuar situatën e vështirë dhe mjerimin e familjeve shqiptare sipas tij, gjatë diskutimit kur ora shënonte 5:40 e mëngjesit ka ‘zgjuar’ nga gjumi deputetët të cilët kanë filluar të qeshurat me ‘lot’.

Për më tepër shikoni videon

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.