Do emocionoheni fort! Këngëtari shqiptar i bën surprizën e bukur motrës në Amerikë

716
0

Momente emocionuese ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale këngëtari i mirënjohur Ermal Fejzullahu. Këngëtari shqiptar i shkon motrës në Amerikë pa e lajmëruar dhe i troket në derë

Me rastin e 10-vjetorit të pavarësisë së Kosovës, ai ishte i ftuar të këndonte në SHBA.

Përpara koncertit, Ermal Fejzullahu ka surprizuar fillimisht motrën e tij Bulza e cila jeton në SHBA prej vitesh.

Ermali ka trokitur në derë dhe kur Bulza e hap mbetet pa fjalë. Në videon e postuar në ‘Instastory’ shihet reagimi i motrës së këngëtares e cila s’mund t’i besojë syve dhe emocionohet.

Ermali e përqafon menjëherë Bulzën dhe videos i ka lënë mbishkrimin “Tek motra” shoqëruar me emoji me zemra.