Djali i kryeministrit Rama habit me foton e çuditshme, asnjë se kupton ç’ka dashur të thotë (FOTO)

904
0

Greg Rama Djali i kryeministri Edi Rama ka publikuar një foto në rrjetin social instagram ku shfaqet krejt i vetëm dhe nga fotoja duket se është realizuar në ekspozitën që ai ka mbajtur disa kohë më parë.

 Ajo që ka tërhequr vëmendje është diçitura që ka vendosur në foto, në të cilën shkruan “I mbyllur”. Nuk dihet se çfarë ka dashur të tregojë djali i Ramës me këtë diçiturë por kujtojmë se ekspozita e tij tërhoqi jo pak vëmendje, ndoshta ky është një sinjal për një tjetër projekt në të ardhmen.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.