Djali i Ardit Gjebreas tregon dashurinë e tij më të madhe, nuk është Merlin

685
0

Prej pak kohësh Joni djali i moderatorit dhe kantautorit Ardit Gjebrea është lidhur në fejesë me Merlin Haxhiymerin.

Ai publikon shpesh në rrjete sociale foto me të ku tregon sesa të dashuruar janë me njëri-tjetrin.

Por këtë herë ai i ka bërë një dedikim special motrës së tij të vogël Annës shkruan ekspress.

Në profilin e tij në Instagram ai ka publikuar një foto të Annës dhe krahas saj ka shkruar: “Dashuria më e madhe”. Nuk është herë e parë që Joni shpreh debulesë për të motrën