Ditët në vijim shumë të nxehta, sinoptikania zbulon cfarë na pret ditët në vijim..

213
0

Sipas parashikimeve të sinoptikanes Tania Porja, keto ditë temperaturat do të vijojnë të rriten dhe do te shkojne deri ne 37 grade pasi jemi nen ndikimin e ajrit te nxehte qe vjen nga zemra e Afrikës.

Ne zonat bregdetare pritet nje mot i pershtatshem per plazh gjate fundjaves.

Ne te gjithe vendin pritet rritje e temperaturave cdo dite..

Per me teper ndiqni videon