Dhunuan avokatin e Sali Berishës, ZBULOHET portreti i dy autorëve

596
0

Personat që shihni në foton më sipër janë dy autorët e dyshuar të cilët dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi këtë të mërkurë.

Dhunuesit e avokatit ishin të veshur me rroba të zeza dhe mbanin kapele në kokë, teksa bëjmë me dije se policia ka shoqëruar këtë pasdite 2 persona.

Kujtojmë se mëngjesin e sotëm është dhunuar me mjete të forta avokati Sokol Mëngjesi, ndërkohë që u sulmua në zonën e ish-Bllokut në Tiranë, sapo kishte çuar djalin në kopësht.