Dhe erdhi momenti…Luana Vjollca ‘hakmerret’ ndaj Alketa Vejsiut në shtëpinë e saj

1725
0

Luana nuk ka lënë pa i kthyer një përgjigje Alketa Vejsiut, për komentet që Marina ka pasur për ndërrimin e veshjeve të saj në Festivalin e 58-të të Festivalit të Këngës.

Reagimin Luana e ka bërë në shtëpinë e saj, në “Shiko Kush Luan” edhe pse jo në mënyrë të drejtpërdrejtë.

Ishte aktori humorit, një nga kapitenët e skuadrave, Rezart Veleshnja.

Falenderojmë Alketën që kënaqet vetë me veshjet, me të gjitha dhe këndon vetë kudo”, tha ai e ndërsa Luana dha një miratim me buzëqeshjen e saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.