Dasmë suprizë! Salsano Rrapi i jep fund beqarisë, dalin Fotot

1123
0

Larg vëmendjes së rrjeteve sociale, por pranë njerëzve dhe miqve më të dashur, Salsano Rrapi dhe Erjola Kakeli mbrëmjen e djeshme kanë kurorëzuar dashurinë e tyre shumëvjeçare.

Në ditëlindjen e Salsanos, e veshur me fustan të bardhë Erjola vendosi që të suprizonte njeriun e saj të zemrës duke i vënë unazën në gisht.

Nga fotot e publikuara në rrjet Salsano dhe Erjola dhe dy vajzat e tyre të vogla shihen teksa festojën të lumtur buzë detit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.