Dashuria ime, edhe pak…. Aurela Gace poston foton e rrallë me bashkëshortin dhe na gezoi me lajmin e bukur

528
0

Këngëtarja e njohur Aurela Gaçe publikoi në Facebook një foto krah bashkëshortit të saj, Skerdi, teksa janë me pushime.

Po që shkojmë? Ptuj, ptuj! Shpirti shpirtit tim, dashuria ime, edhe pak 10 vjet bashkë, ka shkruar këngëtarja krahas fotos. i urojme jete sa me te lumtur kengetares krah bashkshortit te saj

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.