Darka me krerët e NATO-s, Rama nxjerr celularin dhe i ben foto

2
0

Kryeministri Edi Rama dhe bashkëshortja e tij Linda, ndodhen në Spanjë pasi kreu i qeverisë shqiptare ka marrë pjesë në Samitin e NATO-s në Madrid. Mbrëmjen e sotme Rama ka ndarë disa pamje nga darka e shtruar kryeministri Pedro Sánchez.

“Me krerët e vendeve të NATO-s në pritjen për darkën e punës së shtruar nga kryeministri i Spanjës, Pedro Sánchez, në Muzeun e famshëm Prado”, shkruan Rama dhe publikon videon me momente para darkës. Bie në sy se dhe vetë ai nuk nguron të nxjerr celularin dhe të shkrepë foto. VIDEO

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.